שאלות ותשובות

החלטתם לבנות בית חדש? לשפץ מן היסוד? לבנות בניין חדש? בשעה טובה ובהצלחה. אם אתם בשלב "בקשת ההיתר בנייה", סביר להניח שעוד מעט גם תתבקשו להמציא הסכם התקשרות לטיפול בפסולת בניין, זאת שתצבר ותערם בתהליך הבנייה. ההתקשרות בהסכם הזה היא עם מפעל לטיפול בפסולת, כלומר אתר מורשה מטעם המשרד להגנת הסביבה שבו ממויינת, מטופלת; מוטמנת, נגרסת או ממוחזרת הפסולת.

מה זה בכלל הסכם התקשרות לטיפול בפסולת בניין?

 הדרך לבניית בית או בניין רצופה גם בענייני בירוקרטיה. במסגרת הבקשה להיתר בנייה דורשת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ממבקש ההיתר להציג, בין היתר, הסכם טיפול בפסולת הבניין העתידית. ההסכם שלפעמים מכונה גם הסכם פסולת, או הסכם הטמנה, נועד להסדיר, מבחינת המשרד להגנת הסביבה, את סילוק פסולת הבניין משטח הבנייה לאתר טיפול מוסדר ומורשה. הסכם הפסולת המחויב בהתאם לחוק הוא הסכם לקליטת הפסולת בלבד, ללא העמסתה משטח הבנייה ופינויה בפועל. למידע נוסף

איך בוחרים את המקום המתאים לטיפול בפסולת הבניין?

השיקול צריך להיות בראש ובראשונה כלכלי. ברחבי הארץ מפעלי טיפול ומיחזור פסולת רבים וזה הקרוב ביותר אליכם הוא זה שהוצאות השינוע של הפסולת אליו יהיו הזולות ביותר.

איך עושים את זה בקלות?

בעזרת מנוע החיפוש החכם שלנו נתאים לכם את אתר פינוי הפסולת הקרוב אליכם ביותר. את הסכם ההתקשרות לפינוי פסולת הבניין תוכלו להפיק כאן ותוך כחמישה ימי עסקים הוא יהיה בידיכם.

מי מרוויח מכל הסיפור הזה?

אתם. ג'אנקו הוא האתר היחיד והראשון בארץ המציע לכם את השירות היעיל והנכון לכם. אם עד כה הייתם צריכים למצוא בעצמכם את מפעל הטיפול בפסולת או לסמוך על הקבלן - תנו לנו להקל עליכם. אם עד כה ההסכם להתקשרות פינוי פסולת בניין היה עוד מפלצת בירוקרטית מפרכת בשבילכם - גאנקו נועד להקל עליכם. לג'אנקו קשרי עבודה על כל מפעלי הטיפול בפסולת ברחבי הארץ, והאינטרס שלנו הוא למצוא עבורכם את הפתרון הזול ביותר והנכון סביבתית.

האם קבלן פינוי פסולת הבניין נכלל בהסכם התקשרות לפינוי פסולת בניין?

לא. אלה שני עניינים ששלובים זה בזה אבל אין ביניהם קשר - הסכם ההתקשרות עם מפעל הפסולת הוא דרישה של הועדה המקומית לתכנון ובנייה. לפינוי עצמו של הפסולת עליכם לדאוג בנפרד ורק כאשר תהיה פסולת בפועל.

מי בפועל מפנה את הפסולת מהבניין?

גם אותו תוכלו להזמין בג'אנקו. אנחנו עובדים עם קבלני פינוי פסולת אמינים בכל רחבי הארץ, ונדאג שתקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

יש לכם שאלה נוספת שלא מצאתם לה כאן מענה? פנו אלינו